NYT: Один з убивць Хашоггі дзвонив помічнику принца Саудівської Аравії. Просив «передати босу», що журналіст убитий

02331

Один з убивць журналіста Джамаля Хашогги по телефону просив начальника «передати босу», що вбивство скоєно.

 

Цим «босом» може бути принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман, пише The New York Times.

Інформацію журналістам повідомили три джерела, які знайомі з аудіозаписами вбивства Хашоггі. Хоча ім’я принца в розмовах не згадується, американські спецслужби вважають, вважають, що «бос» — це відсилання до принца Мохаммеда.

Дзвонив, за даними журналістів, Махер Абдулазіз Мутреб — один з 15 саудівців, які вирушили до Стамбула для вбивства Хашоггі. За даними турецьких спецслужб, Мутреб, який є співробітником служби безпеки і часто подорожував з Мухаммедом, розмовляв з одним із помічників принца. У той же час американські і турецькі спецслужби сходяться на тому, що ці розмови не вказують на пряму причетність спадкоємного принца до вбивства Хашоггі.

  • Журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня після того, як зайшов в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі. Спочатку влада Саудівської Аравії заявляла, що злочин став результатом раптової бійки, але потім визнали, що вбивство Хашоггі було навмисним.
  • 2 листопада президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що вбити Хашоггі розпорядився високопоставлений представник влади Саудівської Аравії. У Саудівській Аравії у зв’язку з цією справою затримано 18 осіб.
  • Наближені до спадкоємномого принца Мухаммеда бен Салмана саудівські чиновники у 2017 році обговорювали вбивства «іранських ворогів королівства» і намагалися залучити до цього групу бізнесменів.
  • the Бабель

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.