З сектору Газа випустили 80 ракет по Ізраїлю, ЦАГАЛ почав атаку з повітря

02329

У понеділок, 12 листопада, з сектору Газа було випущено кілька десятків ракет по території Ізраїлю. У відповідь ВПС ЦАГАЛ почали наносити удари по позиціях палестинців.

Армія оборони Ізраїлю нарахувала щонайменше 80 ракет і мінометних снарядів. Система протиракетної оборони Залізний купол перехопила кілька з них.

Як передає Reuters, один зі снарядів знищив автобус на ізраїльській території, в результаті серйозні поранення отримала щонайменше одна людина.

Палестинський ісламістський рух ХАМАС взяв на себе відповідальність за масований обстріл Ізраїлю. У повідомленні угруповання йдеться, що ракетний обстріл ізраїльських поселень був здійснений у відповідь на вчорашнє вбивство палестинців, включаючи двох командирів ХАМАС.

У відповідь на обстріл ХАМАС, літаки ЦАГАЛ почали наносити удари по цілях в секторі Газа.

Армія оборони Ізраїлю оприлюднила відео ракетного обстрілу з сектору Газа.

Нагадаємо, що 11 листопада під час операції ізраїльського спецназу в секторі Газа був убитий заступник командира елітного формування ХАМАС Нур Барака. У відповідь по території Ізраїлю були нанесені ракетні удари.

Під час перестрілки з бойовиками в секторі Газа загинув офіцер армії Ізраїлю.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.