Порошенко запропонує зміни до Конституції для невідворотності децентралізації

02326

Проект змін до Конституції України, який зробить реформу місцевого самоврядування невідворотною, буде внесено на розгляд Верховної Ради вже найближчим часом, заявляє президент України Петро Порошенко.

“Ми в дуже стислі терміни запропонуємо проект конституційних змін щодо захисту, невідворотності реформи децентралізації, реформи місцевого самоврядування. І я, як президент, внесу цей законопроект до Верховної Ради”, – сказав П.Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку в понеділок в Києві.

“У нас є повна підтримка парламенту, у нас є повна підтримка уряду, прем’єр-міністра, і у нас є точно тверда підтримка суб’єктів місцевого самоврядування”, – зазначив глава української держави.

“Я думаю, що ми введемо в перехідних положеннях вступ у дію цих змін, вони будуть прив’язані до наступних виборів місцевих у 2020 році. І, наприклад, з 1 січня 2021 року ці зміни мають у повному обсязі набути чинності”, – додав П. Порошенко.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.