Українці пишуть диктант національної єдності

02316

9 листопада відзначають День української писемності та мови. Усі охочі можуть перевірити рівень володіння мовою та написати диктант національної єдності. Він транслюється по Українському радіо та в мережі інтернет.

Текст із назвою “Крила України” читає мовознавець Олександр Авраменко.

Роботи потрібно надіслати на адресу Українського радіо – вул. Хрещатик,26, Київ, 01001. Там порахують кількість учасників акції та перевірять роботи.

Фото написаних диктантів можна переслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

“Цьогоріч в Україні та за її межами буде набагато більше локацій проведення флешмобу. Люди зможуть прийти і в зручному місці разом із іншими написати текст. Важливо, що диктант єдності пишуть у Польщі, Австрії, Китаї, Австралії, Лівані, Франції, Туреччині та Великій Британії. Цьогоріч приєдналися українці з Чорногорії”, – розповідає мовознавиця Аліна Акуленко.

Українська письменниця Оксана Забужко підтримала найбільший мовний флешмоб. Закликала українців у День писемності та мови написати диктант національної єдності.

“Часто помічаємо, що починаємо менше читати і дедалі гірше пишемо. Перевірте себе. 9 листопада. Увімкніть Українське радіо, візьміть ручку, папір і пишімо разом диктант національної єдності”, – говорить Забужко

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.