Трамп хоче заборонити надавати притулок у США нелегальним мігрантам

02318

Адміністрація президента США хоче заборонити надавати притулок мігрантам, які нелегально потрапили на територію США. Дональд Трамп має оголосити нові правила 9 листопада.

Сполучені Штати будуть відмовляти у наданні притулку мігрантам, які нелегально в’їжджають до країни, повідомив Білий дім у четвер, 8 листопада. Очікується, що президент США Дональд Трамп оголосить нове розпорядження  9 листопада, передає агенція AP.

Нові правила мають обійти закони, які дозволяють мігрантам отримувати притулок, незважаючи на те, яким чином вони потрапили до США. Президент посилатиметься на ті ж норми, які дозволили йому заборонити в’їзд у країну громадянам кількох переважно мусульманських країн, повідомили чиновники його адміністрації, передає агенція AP. Верховний суд США після тривалої судової тяганини визнав правочинним цей Нові заходи спрямовані на те, щоб примусити мігрантів потрапляти у США через офіційні переходи на кордонах, замість того, щоб намагатися пройти нелегально, повідомили чиновники. В першу чергу цей крок спрямований проти багатотисячної колони мігрантів, яка рухається до американського кордону з Центральної Америки, але буде застосований до кожного, хто намагатиметься нелегально перейти кордон. Зараз на офіційних переходах знаходяться великі черги людей, які намагаються потрапити до США.

В адміністрації президента повідомили, що ті мігранти, яким відмовлять в наданні притулку, мають право на інші форми захисту, якщо вони побоюються повертатися у свої країни. До них належить “утримання від вислання”, що схоже на притулок, але не дає право на отримання Зеленої карти, возз’єднання родин, а також притулок в рамках Конвенції ООН проти катувань.

DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.