Єврокомісія не визнає легітимність “виборів” на окупованому Донбасі

02313
Єврокомісія має чітку позицію стосовно наміру провести так звані вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей та не визнає їх легітимність.

Про це у середу під час брифінгу для преси повідомила речник високого представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Майя Косьянчич, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу щодо позиції ЄС і Єврокомісії щодо наміру РФ провести “вибори” на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

“Тиждень тому ми вже висловлювали позицію щодо цього питання. Ми наголосили на тому, що підтримуємо територіальну цілісність та суверенітет України та не визнаємо легітимність “виборів” на цих територіях”, – заявила речник.

Як повідомлялося, проросійські бойовики на Донбасі призначили на 11 листопада так звані вибори на непідконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.