Павловський підтвердив знайомство з організатором замаху на Гандзюк

02315

Колишній помічник народного депутата Миколи Паламарчука Ігор Павловський визнав, що знайомий з Сергієм Торбіним, якого офіційне слідство вважає організатором нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Однак спростував участь у нападі.

В ефірі Громадського він заявив, що познайомився з учасником бойових дій на Донбасі Торбіним під час волонтерської діяльності: “Я їм допомагав на фронті – продуктами, соляркою, медикаментами”.

Окрім того, за словами Павловського, він зустрічав Торбіна на різних дитячих змаганнях та знав його з “позитивної сторони”.

Водночас Павловський спростував інформацію про причетність до нападу на Гандзюк, наголосивши, що навіть не знав активістку.

“Якщо би я був причетний, то, я думаю, з вами би вже не розмовляв”, – сказав він, додавши, що давав свідчення поліції про Торбіна.

Нагадаємо, що за інформацією активістів, помічник депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука Ігор Павловський є можливим посередником між замовником та організаторами вбивства Катерини Гандзюк. Після оприлюднення цієї інформації Микола Паламарчук звільнив Ігоря Павловського.

Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність, хімічні опіки із залученням 30-39% тіла; напад з використанням хімічної речовини з метою вбивства чи нанесення ушкоджень.

31 липня в Херсоні на неї було скоєно напад. Її облили сірчаною кислотою, в результаті активіста отримала хімічні опіки тулуба, руки і обличчя (більше 35% тіла).

З опіками Гандзюк госпіталізували в реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні, а потім перевели в Київ. Медики оцінювали її стан як стабільно важкий.

У нападі на Гандзюк підозрюються п’ятеро осіб: Володимир Васянович, Микита Грабчук (йому інкримінують безпосередньо виконання), Віктор Горбунов, В’ячеслав Вишневський та Сергій Торбін. Все, крім Торбіна (він – можливий організатор), визнали свою провину і розповіли, що погодилися здійснити напад за грошову винагороду.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.