Під Одесою горів олійний завод, людей евакуювали

02311

У зв’язку із загрозливими масштабами пожежі людей з ночі евакуюють і з усіх підприємств, розташованих поблизу.

Біля міста Южний Одеської області винила масштабна пожежа на підприємстві “Дельта Вілмар”.

Спочатку через паркан було видно тільки дим, проте потім стало видно вогонь.

На місце прибули понад десять пожежних машин, зокрема з Одеси, швидка допомога, поліція.

За уточненою інформацією, сталося загоряння олії в компресорній. Станом на 20:00 площа пожежі становила 40 квадратних метрів, а через годину – вже 1500 кв. м. Проводилася евакуація персоналу заводу.

У зв’язку із загрозливими масштабами пожежі людей евакуюють і з усіх підприємств, розташованих поблизу. З “Вілмара” у цей час вивозять ємності з олією.

За даними ГУ ДержСНС в Одеській області, загоряння олії виникло в приміщенні компресорного заводу. На місці пожежі рятувальники оперативно розгорнули штаб пожежогасіння, здійснено відправлення цистерн з олією. Водночас адміністрація заводу здійснила евакуацію персоналу заводу.

Для локалізації вогню було залучено 22 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 75 рятувальників. Загальна площа загоряння становить 1,5 тис. кв. метрів.

Загиблих і постраждалих немає. Причину пожежі з’ясовують.

Ситуація перебуває на контролі ДСНС. Загрози поширення вогню немає. Витоку шкідливих речовин не зафіксовано.

У структуру компанії ТОВ “Дельта Вілмар” входить два заводи: з переробки тропічних олій і з переробки олійних культур, а також комплекс з перевалки рослинних олій в порту “Южний”. Всі підприємства розташовані в с. Нові Білярі, що за 30 км від Одеси.

Тексти.org.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.