Суд поставив крапку у справі «рюкзаків Авакова». Сина міністра до відповідальності не притягнуть

02303

Апеляційний суд Києва залишив без розгляду апеляцію «Центру протидії корупції», який вимагав поновити слідство у справі про розтрату державних коштів при закупівлі рюкзаків для Національної гвардії

Про це повідомляє ЦПК.

Центр оскаржував у суді рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про припинення справи проти сина голови МВС Олександра Авакова та колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря через відсутність доказів їхньої вини.

Але спочатку Солом’янський суд Києва відмовився задовільнити скаргу, а потім і Апеляційний суд Києва не знайшов аргументів на користь цього рішення.

Отже єдина людина, яку притягнули до відповідальності у цій справі — підприємець Володимир Литвин. Він цілком визнав провину в розтраті державних коштів при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії та виплатив призначену судом компенсацію збитків. Червонозаводський райсуд Харкова засудив підприємця  до 5 років в’язниці умовно.

The Бабель


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.