Саудівська Аравія направила слідчих “замести сліди” вбивства журналіста Хашоггі

02304

У складі групи з 11 осіб були хімік і токсиколог.
За кілька днів після Сини вбитого журналіста Хашоггі попросили Саудівську Аравію повернути тіло батька Сини вбитого журналіста Хашоггі попросили Саудівську Аравію повернути тіло батька вбивства журналіста Джамаля Хашоггі Саудівська Аравія направила в Туреччину фахівців, які повинні були замести сліди злочину.

Про це заявив представник турецької влади, пише у понеділок, 5 листопада, BBC.

Вони прибули в складі групи з 11 осіб, які повинні були допомагати турецькій стороні в розслідуванні події з Хашоггі.

Згідно з інформацією лояльної уряду Туреччини газети Sabah, до Стамбулу з Ер-Ріяда в складі групи прибули хімік і токсиколог. Видання називає їхні імена – Ахмед Абдулазіз аль-Джонабі і Халед Яхія аль-Захрані.

Турецька сторона стверджує, що перед ними було завдання знищити сліди злочину до того, як до будівлі саудівського консульства і резиденції консула допустять турецьких слідчих. Вони відвідували будинок консульства щодня від 12 по 17 жовтня, трьома днями пізніше вони покинули країну.

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену до закладу не впустили і через п’ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст.
У журналіста були давні зв’язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього в Стамбул в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозаписи. Після декількох тижнів заперечень і під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що  журналіст загинув у консульстві .

tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.