Європа очікує подвоєння зусиль Києва для швидкого розслідування загибелі Гандзюк

02300
Європейська Комісія очікує від України проведення швидкого та належного розслідування загибелі активістки Катерини Гандзюк та покарання винних у цьому злочині.

Про це у понеділок під час брифінгу для преси заявив речник Єврокомісії Карлос Мартін Руїз Де Гордежуела.

“Катерина Гандзюк була мужнім та переконаним активістом, яка вела боротьбу проти корупції в Україні. Ми висловлюємо глибокі співчуття її родині та її друзям. Очікуємо, що українська влада подвоїть зусилля для того, щоб швидко та ретельно розслідувати цей злочин та притягнути винних до відповідальності”, – наголосив речник Єврокомісії.

Він нагадав, що Катерина Гандзюк померла вчора, 4 листопада, її загибель була спричинена нападом з використанням кислоти, що стався 21 липня поточного року.

“Подальші кроки також є необхідними у розслідуванні нападів на представників громадянського суспільства та журналістів–розслідувачів в Україні. Вільне громадянське суспільство є важливим для будь-якої демократичної держави, і це дуже важливо, щоб це було також під захистом в Україні”, – додав речник Єврокомісії.

Як повідомляв Укрінформ, відома в Херсоні активістка, волонтер, співробітниця міської ради Катерина Гандзюк, яку влітку облили сірчаною кислотою, померла 4 листопада в лікарні. За попередньою інформацією, у неї відірвався тромб. Жінці було 33 роки.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.