Раптова смерть Катерини Гандзюк: активісти по всій Україні вийшли на вуличні акції

02995

Активісти багатьох міст України ввечері 4 листопада вийшли на вуличні акції з єдиною вимогою — знайти замовника вбивства Катерини Гандзюк.

Херсонська активістка Катерина Гандзюк, облита кислотою 31 серпня біля свого дому, 4 листопада раптово померла у лікарні — обірвався тромб.

У справі затримано 5 підозрюваних, в тому числі організатор, та хто замовник нападу, вони не кажуть.

Поліція перекваліфікувала провадження зі статті ККУ «замах на вбивство» на провадження за статтями умисне вбивство, скоєне групою осіб за попередньою змовою на замовлення.

На смерть Катерини Гандзюк зреагував і Президент України, заявивши, що правоохоронці та все українське суспільство має консолідувати зусилля, щоб знайти замовника вбивства Катерини.

Посол США в Україні від імені США висловила вимогу знайти і покарати замовників убивства української активістки.

«Посол Йованович: від імені уряду США й американського народу висловлюю свої найглибші співчуття родині й друзям Катерини Гандзюк. Ми вкотре закликаємо українську владу притягнути злочинців до відповідальності, включно з замовниками», — йдеться в повідомленні американського посольства у Twitter.

Активісти, які вийшли на мовчазні акції протесту, наголошують, що Катерина Гандзюк — не єдина, кого вбили: в Україні скоєно напади на чотири десятки активістів і замовники так і не знайдені.

7 днів.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.