Україна отримала безвіз з Катаром

02992

Перебувати в Катарі на умовах безвіза українці можуть максимум 90 діб протягом 180 днів

Українці від сьогодні можуть без віз подорожувати в Катар. У п’ятницю, 2 листопада, набрала чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог.

 Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, пише видання “Хвиля”.

Тепер громадяни України можуть без віз відвідувати Катар, але перебувати в країні на таких умовах можна максимум 90 діб протягом 180 днів. Паспорти туристів повинні бути дійсні на строк не менше 6-ти місяців з дати в’їзду на територію держави. Громадяни, які мають намір в’їхати на територію Катару на термін, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, повинні отримати візу.


“Згідно з положеннями Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними і небіометріческімі), і громадяни Держави Катар, які користуються звичайними паспортами, можуть в’їжджати, перебувати, виїжджати і перетинати транзитом територію держави іншої Сторони без віз за умови , що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів”, – відзначили в МЗС.

Znaj.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.