Названо покупця найбільшого київського бізнес-центру Horizon Park

02981

“Укрсоцбанк» вирішив продати найбільший бізнес-комплекс Києва Horizon Park Business Center площею 69 030 квадратів. Покупцем бізнес-центру стала фірма UCPIH Ltd, яка входить до групи інвесткомпанії Dragon Capital.

Згідно з повідомленням на сайті Dragon Capital, вартість контракту не розголошується. Комплекс включає дві офісні вежі класу «А» по ​​18 і 19 поверхів, а також 3-поверховий перехід між ними по вул. Амосова, 12. В угоду також входить 5-поверхова офісна будівля класу «B» по вул. Миколи Грінченка, 4-В.

Бізнес-парк обладнаний наземним, підземним та багаторівневим паркінгом на більш, ніж 1100 м /м, і має у своєму розпорядженні великий список об’єктів соціальної інфраструктури. За словами гендиректора Dragon Capital Томаша Фіали, Horizon Park – вже сьомий і найбільший об’єкт серед офісної нерухомості компанії.

Дозвіл на придбання Horizon Park було надано Антимонопольним комітетом на початку жовтня. В середині цього місяця АМКУ також дозволив Dragon Capital і The Goldman Sachs Group покупку київського ТРЦ «Аладін».

Крім цього, повідомлялося, що Dragon Capital вела переговори щодо купівлі ТРЦ Ocean Plaza в Києві у російської компанії.

У квітні суд заарештував нерухомість Dragon Capital у центрі Києва.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.