Суд переніс оголошення вироку Манафорту на лютий 2019 года

02937

Окружний суд Олександрії штату Вірджинія оголосить вирок колишньому голові виборчої кампанії Дональда Трампа та раднику Віктора Януковича Полу Манафорту у лютому 2019 року.

На прохання адвокатів Манафорта суд також погодився продовжити процес підготовки Манафортом доповіді, яку він прочитає перед вироком, передає Інтерфакс-Україна.

Раніше повідомлялося, що вирок оголосять 19 жовтня.

Нагадаємо, що в серпні цього року Манафорта визнали винним за вісьмома пунктами звинувачень у фінансовому шахрайстві. Минулого місяця він уклав угоду про співпрацю з командою спецпрокурора Роберта Мюллера з метою уникнути другого судового розгляду, який мав відбутися в Окрузі Колумбія.

Звинувачення пов’язані з роботою Манафорта на прокремлівських політиків і олігархів в Україні, зокрема з тим, що він не зареєструвався як іноземний агент Партії регіонів і екс-президента України Віктора Януковича.

За даними американських ЗМІ, в угоді Пола Манафорта з прокурорами містяться пункти, які можуть обмежити можливості для президентського помилування.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.