Дві дослідницькі станції вирушили вивчати першу планету

02935

Ракета Ariane 5 вивела в космос 20 жовтня два апарати дослідницької місії BepiColombo до Меркурія. Їхня подорож довжиною в 9 млрд кілометрів триватиме 7 років.

Як повідомляє сайт Єврокосмосу, BepiColombo – спільний проект Європейського космічного агентства і Японського агентства аерокосмічних досліджень, вартістю 1,85 млрд доларів. Відповідно вивчати найближчу до Сонця планету будуть європейська станція Mercury Planetary Orbiter і японська Mercury Magnetospheric Orbiter. Для того, щоб по шляху до планети апарати не затягнуло в гравітаційний колодязь зірки, була розроблена спеціальна траєкторія польоту місії з обльотом найближчих планет. Самі апарати сконструйовані з жаростійких матеріалів, щоб витримувати високі температури.

Раніше компанія SpaceX Ілона Маска повідомила, що виведе на орбіту супутник, який буде видно з Землі — це його єдине призначення. Вартість проекту склала $1,3 млн. Також SpaceX вже назвала ім’я першого космічного туриста, який облетить Місяць. Ним стане японський мільярдер. На Місяць також відправиться японський космічний корабель.

UA.NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.