У США хочуть передати українській армії фрегати для захисту Азовського та Чорного морів

????????????????????????????????????

Кораблі типу Oliver Hazard Perry хочуть надати в рамках програми “Надлишкове майно”

Керівництво США направило через військового аташе посольства Сполучених Штатів Америки листа на адресу Міністерства оборони України щодо надання військово-технічної допомоги Військово-морським силам ЗСУ. Про це повідомляє “Український мілітарний портал”.

“У числі запропонованого розглядається питання про отримання фрегатів типу Oliver Hazard Perry, які перебувають у розпорядженні ВМС США і можуть бути передані в рамках програми “Надлишкове майно” (Excess Defense Article)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ці кораблі можуть значно підвищити обороноздатність ЗС України в Чорноморському та Азовському театрі військових дій.

Нагадаємо, американський президент Дональд Трамп підписав бюджет Міністерства оборони США на 2019 рік, який передбачає надання Україні 250 млн доларів військової допомоги. Порівняно з минулорічним бюджетом, обсяг допомоги Україні на безпековому та оборонному напрямах з боку США збільшився на 50 мільйонів доларів

5 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.