США анонсували рішення щодо санкцій проти Туреччини найближчим часом

02921

Державний секретар США Майк Помпео в середу заявив, що очікує швидкого рішення щодо санкцій США проти Туреччини

Відзначивши при цьому, що деякі з них були безпосередньо пов’язані з тим, що Анкара затримала американського пастора, якого випустили минулого тижня.

Про це пише Reuters.

“Ми ухвалимо це рішення незабаром”, – сказав Помпео.

Минулої п’ятниці суд в Туреччині звільнив  ув’язненого американського пастора Ендрю Брансона, якого Анкара звинувачувала в зв’язках з терористичними організаціями.

 Він заперечував звинувачення в шпигунстві, яке загрожувало йому 35-річним терміном ув’язнення. Через арешт Брансона в останні місяці загострилася напруженість між США та Туреччиною.
Анкара пропонувала звільнити Брансона в обмін на пом’якшення покарання для турецького державного банку Halkbank. Американські чиновники відхилили пропозицію, заявивши, що Брансон має бути звільнений, перш ніж можуть обговорюватися інші питання.

У серпні США наклали санкції на міністрів турецького уряду, а Туреччина відреагувала підвищенням тарифів. Напруженість у відносинах призвела до рекордного падіння курсу турецької валюти ліри.

Європейська правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.