ВР розгляне зняття недоторканності з Вілкула та Колєснікова першим питанням на засіданні у вівторок

02917

Верховна Рада України у вівторок розгляне питання про зняття депутатської недоторканності з народних депутатів фракції “Опозиційний блок” Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова, заявляє голова парламенту Андрій Парубій.

“Згідно з регламентом, не пізніше, ніж через сім днів (після рішення регламентного комітету – ІФ) Верховна Рада України має розглянути ці питання… і сьогодні у нас фактично крайній термін, щоб розглянути ці питання”, – сказав А.Парубій на засіданні погоджувальної ради у вівторок уранці.

Спікер зазначив, що ці питання буде розглянуто на засіданні парламенту у вівторок першими.

Як повідомлялося, 25 травня Ю.Луценко вніс до апарату Верховної Ради подання про надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності Д.Колєснікова та О.Вілкула.

Що стосується Д.Колєснікова, то слідство встановило, що, перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна України, він вчинив “певні дії”, в результаті чого стало можливим відчуження об’єктів нерухомості – виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства “Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Осади” в Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. м.

О.Вілкул, будучи головою Дніпропетровської облдержадміністрації, протягом 2011-2012 рр. видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито із земель запасу сільгосппризначення (пасовища), а насправді – із земель колективної власності пайовиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району. Крім того, він видав розпорядження про зміну цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, що перебували у власності ТОВ “АРТ ЛЕНД”, із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості.

17 вересня Ю.Луценко вніс до ВР нові подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів фракції “Опозиційний блок” Сергія Дунаєва, О.Вілкула і Д.Колєснікова. 4 жовтня народні депутати не підтримали позбавлення недоторканності С.Дунаєва. 8 жовтня парламентський комітет з питань регламенту розглянув подання на позбавлення недоторканності О.Вілкула і Д.Колєснікова, після чого ці питання було винесено до сесійної зали.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.