Екс-мер Глухова продав свій конопляний бізнес бельгійській компанії

02909
На думку Мішеля Терещенко, бізнес і політику неможливо пов’язати.

Колишній мер міста Глухова Мішель Терещенко заявив, що продав бельгійській компанії свій агробізнес з вирощування льону та ненаркотичних конопель.

Про це він розповів в інтерв’ю iAgro.

“Це вже не мій бізнес. Коли я починав працювати як Глухівський міський голова, то бачив, що єдиний шанс для міста отримати інвестиції – стати кластером вирощування льону та конопель, тому що в Глухові давно працює інститут цих культур. Він існував з 1932-го, тобто понад 80 років. Там уперше в світі отримали ненаркотичні коноплі як результат селекції. І я вважаю, що це фішка міста, – сказав він. – Три тижні тому я продав свій бізнес бельгійській компанії. Тобто він вже не мій”.

При цьому Терещенко розповів, що інвестував близько 720 тис. доларів тільки в агротехніку для вирощування льону.

“Після цього ще потрібно було вкласти в завод. Я купував дуже старий завод, побудований у 1926 році. Він давно не працював, тому коштував дуже дешево, але ми придбали для нього бельгійське обладнання. Тож загалом витратили 1,5 млн євро. Це мізер для льонозаводу”, – сказав він.

На думку Мішеля Терещенко, бізнес і політику неможливо пов’язати.

Нагадаємо, Терещенко розповів, що мета його участі у виборах президента полягає у “демонтажі існуючої олігархічної системи” в Україні.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.