У Македонії завершилося голосування на референдумі про перейменування країни

02846

Голосування на референдумі про перейменування Республіки Македонія завершилося у неділю о 19:00 за місцевим часом. Про це повідомляє ТАСС, передає УНН.

За даними, опублікованими на офіційному сайті Державної виборчої комісії, рівень явки на 18:30, за місцевим часом, склав 34,59%.

У разі, якщо підсумкова явка виборців складе менше 50%, відповідно до македонським законодавством це може свідчити про провал референдуму. Відповідно до закону, для визнання плебісциту успішним необхідно, щоб проголосували більше половини від загального числа виборців, що становить понад 1,8 млн осіб.

Громадянам пропонувалося відповісти на одне питання: “Чи підтримуєте ви членство в ЄС і НАТО, приймаючи угоду між Республікою Македонією та Грецькою Республікою?”

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Трансатлантична комісія з чесних виборів заявила, що виявила активні онлайн-спроби знизити явку виборців на референдумі у Македонії щодо зміни назви країни.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.