Дуда заявив, що США зможуть вибрати місце розташування баз у Польщі

02834
Президент Польщі зазначив, що потрібно взяти на себе пов’язані з цим витрати.

Сполучені Штати Америки зможуть вибрати місце розташування постійних військових баз у Польщі. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передає портал wiadomosci.com.

Зазначається, що дана заява прозвучала на форумі Генасамблеї ООН.

Зокрема, польський лідер відзначив, що Варшава зацікавлена у присутності постійних американських баз.

Водночас він наголосив, що потрібно взяти на себе пов’язані з цим витрати.

“Тому Польща заявила, що влада Сполучених Штатів зможе вибрати місце, де можливі бази будуть розгорнуті”, – зазначив Дуда.

За його словами, Польща підготувала декілька пропозицій. Дуда запевнив, що Польща за власний кошт підготує інфраструктуру і гарантував, що Варшава впорається з цим завданням.

Крім того, він додав, що вартість такої підготовки може скласти 2 млрд доларів.

Раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що розглядає можливість розміщення постійної американської військової бази в Польщі.

Нагадаємо, 29 серпня стало відомо, що Польща прагне збільшити кількість військ США, дислокованих на її території з початку 2017 року.

16 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що ймовірність розміщення постійних військових баз США в Польщі “дуже висока”.

Як повідомлялося, 11 червня голова Бюро нацбезпеки Польщі Павел Сольох заявив, що в Польщі повинні бути постійні бази військ США.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.