Ціна на нафту Brent піднялася вище 81 долара

02821

Ціни на нафту еталонних марок продовжують підвищуватися в ході азіатських торгів у вівторок після сильного стрибка днем ​​раніше.

Про це свідчать дані торгів, передає “Інтерфакс-Україна”.

Листопадові ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:27 подорожчали на 0,04 долара (0,05%) – до 81,43 долара за барель.

На торгах в попередній день їх ціна зросла на 2,4 долара (3,05%) і становила на закриття 81,2 долара за барель, що є максимальним рівнем з 12 листопада 2014 року, за даними Dow Jones Market.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на листопад вранці у вівторок зросли на 0,14 долара (0,19%) – до 72,22 долара за барель. За підсумками минулої сесії їх ціна підскочила на 1,3 долара (1,84%), завершивши торги на позначці 72,08 долара за барель – найвищої з 10 липня.

Як повідомлялося, міністерський моніторинговий комітет ОПЕК+ за підсумками засідання в минулі вихідні вирішив дотримуватися домовленостей, досягнутих в червні цього року, оскільки ринок на даний момент збалансований.

Трейдери позитивно сприйняли відсутність сигналів ОПЕК+ про додаткове підвищення видобутку нафти, щоб компенсувати можливе скорочення поставок з Ірану.

Таким чином, моніторинговий комітет не відреагував і на вимоги президента США Дональда Трампа вжити заходів, спрямованих на негайне зниження нафтових цін.

Економічна правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.