Україна покращила показники в рейтингу соціального розвитку

028120

Україна трохи покращила свої позиції в рейтингу соціального розвитку. Про це свідчать дані американської неурядової організації Social Progress Imperative. Рейтинг створили на основі показників, що впливають на життя пересічних громадян.

Україна посіла 64 місце серед 120 країн світу й опинилась по сусідству з Кубою та Македонією, зберігши статус країни з соціальним розвитком “вище середнього”.

Експерти зазначають, що рівень ВВП України на душу населення зріс з 7,4 тисячі доларів у 2017 році до 7,6 тисячі доларів у 2018 році.

“Проривом” у соцрозвитку серед пострадянських країн стала Білорусь, яка посіла 46 місце, значно посиливши торішній результат.

Лідером рейтингу стала Норвегія з результатом в 90,26 бала з 100 можливих. Замикає рейтинг Центральноафриканська республіка. Однак на думку експертів, рівень соціального розвитку в країні активно покращується.

США стало однією з шести країн світу, яка показала рівень зниження соціального розвитку країни. Так рівень охорони здоров’я в країни можна порівняти з Еквадором, а середньої освіти – з Узбекистаном.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Вінницької області розповів, що мінімальна заробітна платня в Україні зросте з 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, найнижча середня зарплатня серед країн ЄС – у Болгарії, найвища – в Люксембурзі. Так у Болгарії працівник може розраховувати щонайменше на 400 євро, а в Люксембурзі зарплати стартують з позначки в дві тисячі євро. Мінімальна зарплатня в США складає 1048 євро на місяць

Українській інтерес


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.