Китай обурений санкціями з боку США

02813

У Пекіні заявляють, що США не мають права втручатися в співробітництво Китаю з Росією. США покарали китайську фірму за співпрацю з “Рособоронекспортом”.

Міністерство закордонних справ Китаю в суботу, 22 вересня, викликало посла США у Пекіні, щоб заявити протест проти оголошеного напередодні рішення США щодо запровадження санкцій проти китайської компанії, пов’язаної з міністерством оборони КНР.

Ця компанія в обхід санкцій, запроваджених США проти Росії, придбала у РФ військові літаки Су-35 та обладнання для ракетного комплексу С-400. Під санкції також потрапив директор зазначеної фірми.

Заступник очільника МЗС Китаю висловив американському послу протест. Раніше речник міністерства оборони Китаю заявив, що рішення Китаю купити в Росії літаки та обладнання для ракетної системи було звичайним актом співробітництва між двома суверенними державами, в яке США “не мають права втручатися”, інформує агенція Reuters.

Нагадаємо, що 20 вересня Держдепартамент США запровадив нові антиросійські санкції на виконання ухваленого влітку минулого року Конгресом закону (CAATSA – Countering America’s Adversaries Through Sanctions Act). Під нові санкції потрапили представники російських силових відомств, спецслужб і оборонного сектора.

DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.