Партія Тарути висунула його кандидатом у президенти

02810

Голова ради директорів «Індустріального союзу Донбасу», політик Сергій Тарута переміг на праймеріз партії «Основа» і буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

Про це повідомляє прес-служба партії у Facebook.

Зазначається, що під час з’їзду партії 22 вересня у Києві 96% учасників виступили за участь партії «Основа» у президентських виборах 2019 року.

За те, щоби політичну силу представляв Тарута, проголосували 86% учасників з’їзду.

Згідно з опитуванням у червні 2018 року, за Таруту готові проголосувати 1,1% респондентів.

Станом на початок вересня лідирує в президентському рейтингу лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Чинний президент Петро Порошенко покращив позиції в рейтингу та став другим.

У червні 2018 року лідером президентського рейтингу залишалася Юлія Тимошенко. Чинний президент Петро Порошенко обіймав сьому позицію.

Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Напередодні міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що не має наміру брати участь у виборах президента-2019.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за будь-яких результатів виборів президента України в 2019 році має намір піти в політику.

20 червня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році. Вона сказала, що у разі своєї перемоги на виборах проведе референдум для прийняття нової Конституції, «щоб демонополізувати владу і зробити її сильнішою та збалансованою».

У березні 2018 депутатка Надія Савченко випустила ролик із заявою про можливу участь у виборах президента.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко.

Наприкінці червня опитування визначило, що ніхто з ймовірних кандидатів у президенти України не має підтримки значної частини виборців.

4 липня Депутат Дерев’янко заявив про намір балотуватися в президенти.

Hromadske.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.