Отруєння Скрипалів: Петров і Боширов були арештовані в Нідерландах

02807

За інформацією Bellingcat, підозрювані росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов раніше були засуджені в Нідерландах.

Про це пише DW.

Розслідувачі вивчають маршрути подорожей двох росіян, яких Велика Британія називає співробітниками ГРУ.

В опублікованому розслідувані йдеться про те, що імена Олександр Петров і Руслан Боширов не є справжніми. Більше того, паспорт “Петрова” вказує на причетність до ГРУ.

“Їх непередбачувано звивистий маршрут по земній кулі часом нагадує персонажів з “Місія неможлива”, але при цьому чітко видно акцент на країнах Західної Європи”, – йдеться у матеріалі розслідування.

За їхніми данними, паспорт на ім’я Петрова почали використовувати з 8 квітня 2016 року, коли він вилетів з Мінська до Амстердама, якраз через два дні після суперечливого референдуму щодо угоди про асоціацію з Україною. Через 10 днів росіянин повернувся до Москви.

Джерела розслідувачів Bellingcat вказали, що Петров та Боширов були арештовані в Нідерландах. Тоді ЗМІ поширювали інформацію про арешт у Нідерландах і депортацію двох російських шпигунів.

Журналісти Bellingcat не можуть точно відповісти на запитання, чи підозрювані у причетності до отруєння екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки, були заарештовані фахівці з кібератак. Проте подібний “збіг за часом і місцем не міг бути випадковим – позаяк коли арешт і справді був, то вони діяли як мінімум в одній групі”.

Нагадаємо, що підозрювані в отруєнні колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії офіцери ГРУ Олександр Петров і Руслан Боширов щонайменше шість разів їздили в Женеву (Швейцарія) перед замахом.

UA/TV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.