США розглядають можливість постійної військової присутності у Польщі – Трамп

02797

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати розглядають запит від Польщі про постійну військову присутність США на її території.

Про це повідомляє Reuters.

“Ми дуже серйозно розглядаємо це. Я знаю, що Польщі дуже подобається ця ідея, і це те, про що ми роздумуємо, так”, – сказав Трамп.

Польща неодноразово просила про постійну військову присутність США на своїй території на тлі побоювань російської агресії і пропонувала до двох мільярдів доларів на фінансування такої бази, пише агентство.

“Польща готова робити дуже великий внесок у США, щоб Сполучені Штати вступили та були присутні у Польщі, і, звичайно, це те, що ми будемо обговорювати”, – заявив Трамп у Білому домі перед зустріччю з польським президентом Анджеєм Дудою.

У травні Росія висловила занепокоєння з приводу відповідної вимоги Польщі, заявивши, що розширення НАТО в напрямку російських кордонів підірве стабільність у Європі.

У 1999 році Польща приєдналася до НАТО разом з Угорщиною та Чехією.

 

Марія Думанська, УП

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.