ЗМІ: Петрову і Боширову допомогли медик “доктор Новічок” і четверта особа

02794

Британські спецслужби розшукують, крім Александра Петрова і Руслана Боширова, ще й інших осіб, які допомагали здійснити хіматаку в Солсбері.

Про це пише Mirror з посиланням на урядове джерело.

За даними видання, Петров і Боширов зустрілися зі ще двома підозрюваними після заселення в лондонський готель.

“Вважається, що вони могли зустрітися з куратором, який працював у посольстві, а четвертий, лікар (його слідство називає “доктор Новічок”), можливо, контролював все це, щоб переконатися, що вони не провалять операцію, отруївши себе”, – сказало джерело в уряді Британії.

 За даними видання, загалом у справі про отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії у британському Солсбері фігурують шестеро підозрюваних.

Деякі з них нібито мали стежити за Скрипалем, поки вже відомі Петров і Боширов наносили “Новічок” на дверну ручку його будинку.

Зазначається, що злочинна група із шести осіб називалася в ГРУ кодовим словом “Чистильники” (cleaners).

Петров і Боширов заперечили роботу на Головне розвідувальне управління РФ і заявили, що працюють у сфері фітнес-індустрії.

Британія назвала їхні слова брехнею. Міністр безпеки Бен Воллес заявив, що Путін несе кінцеву відповідальність за отруєння Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері.

Європейська правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.