Меркель і Курц підтримали ініціативи глави Єврокомісії щодо ретельнішої охорони кордонів ЄС

02796

Канцлер Німеччини Ангела Меркель та її австрійський колега Себастьян Курц підтримали пропозиції голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо більш ретельної охорони кордонів Європейського Союзу і збільшення штату прикордонної служби Frontex.

Про це повідомила агенція “ТАСС”.

Юнкер зробив далекосяжні пропозиції, які нами повністю вітаються,
– сказала Меркель в неділю журналістам у Берліні.

Канцлер Австрії Себастьян Курц зауважив, що Європа хоче підтримати ті кроки, про які говорив Юнкер, а саме кадрове підсилення Frontex і розширення мандата, щоб служба могла працювати з транзитними країнами.

Додамо, що 12 вересня глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив про необхідність посилення охорони кордонів ЄС від неконтрольованої міграції та закликав підвищити значущість євро.

“Країни ЄС повинні домовитися про розподіл біженців, інакше це загрожує кордонам всередині Євросоюзу”, – зазначив Юнкер.

Юнкер також наголосив, що вимагає від ЄС більшої залученості в глобальні проблеми заявивши, що “світу необхідна сильна і єдина Європа”.

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.