ЗМІ: У Казахстані під час проведення лекції затримали українського журналіста

02795
У Казахстані в місті Уральську в суботу, 15 вересня, під час проведення тренінгу з фактчекінгу затримали українського журналіста.Затримано головного редактора видання Без брехні Олександра Гороховського, повідомляє Fact Checking Kazakhstan.

 Олександр Гороховський під час затримання

Фото: Тамара Еслямова, Олександр Гороховський під час затримання

Правоохоронці вилучили в українця міграційну карту і висунули обвинувачення в незаконній трудовій діяльності на території Республіки Казахстан. Суд над журналістом призначено на понеділок, 17 вересня.

За словами поліцейських, вони отримали повідомлення від громадянина, який представився як Талгат Катауї.

За інформацією видання, посольству України в Казахстані відомо про ситуацію, що склалася. Український консул уже зв’язався з Олександром, а для захисту йому був призначений адвокат.

Зазначається, що Гороховський був одним із запрошених лекторів проекту Школа журналістики, організованого журналістом Лукпаном Ахмедьяровим.

Олександр Гороховський є автором практичного посібника з фактчеку, в якому докладно розповідає про практику і методології фактчека і протидії дезінформації в сучасній медійному середовищі.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.