Волкер: ситуація на Донбасі буде нестабільною, доки там буде Росія і її маріонетки

02790
Спецпредставник США заявив, що вбивство ватажка бойовиків Захарченка ситуацію не змінило.
Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курт Волкер заявляє, що ситуація на Донбасі буде й надалі нестабільною, доки там перебуватимуть російські сили та існуватимуть маріонеткові утворення “ДНР” і “ЛНР”.

Як передає кореспондент УНІАН, про це дипломат сказав на конференції в Києві. Він сказав, що вбивство Захарченка вказує на важливість встановлення “миру і безпеки на Донбасі”. “До того часу, поки там знаходяться російські сили, маріонеткові формування (“ДНР” та “ЛНР” – УНІАН) і окупація продовжуватиметься, обстановка буде нестабільною”, – зазначив Волкер. За його словами, після вбивства Захарченка ситуація на території, контрольованій Росією, не зазнала ніяких змін. Зокрема, зазначив спецпредставник США, “Росія продовжує контролювати збройні сили на Донбасі, маріонеткові утворення та продовжує чинити тиск на Україну, і продовжує гарячий конфлікт”. Він додав, що на лінії розмежування ситуація “не затихла”, бо бойові дії продовжуються із застосуванням мінометного, артилерійського, танкового і снайперського вогню.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.