У Єгипті заарештували синів екс-президента Мубарака

02789

У Єгипті арештували двох синів колишнього президента Хосні Мубарака за обвинуваченням у маніпуляціях на фондовому ринку.

Алаа та Гамаля Мубарака звинувачують у порушенні регуляцій фондового ринку та центрального банку, повідомляє державне інформаційне агентство Mena.

Справу проти них відкрили у 2012 році, після того, як їхнього батька скинули з посади. Брати знаходилися на волі протягом трьох років після сплати застави.

Каїрський суд також постановив арештувати трьох інших фігурантів справи.

Підозрюваних звинувачують у розтраті 115 мільйонів доларів.

Алаа – бізнесмен, який завжди залишався поза політикою, тоді як Гамаль – колишній банкір, якого вважали майбутнім спадкоємцем батька, до того як самого Мубарака, скинули під час “арабської весни” у 2011 році.

Вже тоді братів заарештували за низкою обвинувачень і разом з батьком засудили до трьох років за ґратами за розтрату державних коштів.

У 2017 році єгипетський суд звільнив 90-річного колишнього президента, який керував країною протягом трьох десятиліть, після того, як суд відхилив обвинувачення у його вині в смерті протестувальників у 2011 році.

ВВС Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.