Антонов пропонує купувати свої літаки покупцям

02788

Держпідприємство “Антонов” презентувало авіаперевізникам Ан-148 та Ан-158.
Про це йдеться в сюжеті програми ТСН

Вони роздивляються, обмацують і навіть принюхуються до нового салону. В авіації їх називають експлуатанти – це представники авіа- та лізингових компаній. Для них важливо все у літаку – від його ціни та вартості обслуговування до якості пластику в туалеті. Вперше держпідприємство “Антонов” влаштовує такі оглядини для спеціалістів. А заодно і пропонує 10 літаків. Вони вже закладені у стапелях і майже готові. Треба лише трохи вкласти грошей і добудувати.

Українські авіакомпанії до Ан-148 і справді уже придивляються.

“Ми зацікавлені в регіональних літаках місткістю до 100 крісел. Я готовий говорити, що і два, і три літаки – це цілком виправдано і усвідомлено, ми можемо говорити про таку кількість”, – каже гендиректор авіакомпанії Євген Хайнацький.

Українські літаки для українських авіакомпаній. Держпідприємство “Антонов” презентувало сьогодні авіаперевізникам Ан-148 та Ан-158. Чи літатимемо ми вже за кілька років на вітчизняних літаках – дізнавалася ТСН.
Держпідприємство “Антонов” презентувало авіаперевізникам літаки Ан-148 та Ан-158

32 мільйони доларів – ціна Ан-148 за каталогом. Одразу купити кілька літаків для української авіакомпанії дорого. Потужна лізингова компанія готова допомогти. Вона виходить на український ринок і планує викупити всі недобудовані літаки, а потім здавати їх в оренду. Керівник компанії Ральф Дітер уже розхвалює літак – показує, що той може сідати на непідготовлених аеродромах, звертає увагу на надійне шасі.

На “Антонова” заманюють авіакомпанії кращою ніж у конкурентів ціною і обіцяють хороший сервіс. Для державного підприємства, на якому 10 тисяч працівників, важливо негайно відновити виробництво літаків. l


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.