Російський хакер визнав себе винним в керуванні ботнетом Kelihos

02780

У федеральному суді Коннектикуту (США) росіянин визнав себе винним у зв’язку з кримінальними звинуваченнями в хакерстві через діяльність ботнету Kelihos.

Про це йдеться в заяві міністерства юстиції США, пише Reuters.

38-річний Петро Юрійович Левашов використовував ботнет Kelihos – глобальну мережу з десятків тисяч заражених комп’ютерів – для збору облікових даних для входу в систему, здійснював розсилку спаму і встановлював віруси-здирники та інше шкідливе програмне забезпечення.

“Він визнав себе винним у завданні умисної шкоди захищеному комп’ютеру, конспірації, шахрайстві з крадіжкою особистих даних”, – повідомили в міністерстві.

 Як повідомлялося, Левашов був заарештований в Іспанії в квітні 2017 року, в лютому він був екстрадований до Сполучених Штатів.

Адвокати Левашова з Іспанії заявляли, що він служив в російській армії і працював на партію “Єдина Росія”.

Нагадаємо, розвідка США переконана, що за кібератаками на системи електронного листування осіб і установ в США, включаючи злами електронних скриньок політичних організацій, стоїть уряд Росії.

УП

 

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.