Плавучий кран врізався у Керченський міст: перші подробиці

02755

На одній з ділянок Керченського мосту тимчасово обмежили рух для ліквідації наслідків інциденту, в результаті якого плавучий кран зіткнувся з опорою моста.

Про це повідомили РБК з посиланням на прес-службу мосту.

Так, сьогодні ранком, 8 вересня, у Керченській протоці сильний вітер зірвав з якоря плавучий кран, який знаходився на якірній стоянці на видаленні від траси в зв’язку з випущеним раніше штормовим попередженням.

Екіпаж крана намагався взяти судно під контроль і зупинити його рух, проте судно в результаті прибило до опори 227 автодорожньої частини моста, на 154 км траси А-290 (це ділянка між островом Тузла і фарватером).

У результаті стріла плавучого крана пошкодила одну з частину освітлень, крім цього були погнуті кілька метрів бар’єрного огородження моста.

Сам кран відбуксирували з боку Азовського моря. У прес-службі підкреслили, що робота з усунення наслідків того, що сталося ускладнена штормовими умовами. О 8:30 за московським часом буксиру все ж вдалося підчепити кран і відтягнути його на безпечну відстань від моста.

Одночасно з цим в акваторії Керченської затоки терпить лихо інший буксир – “Шквал”, на якому знаходився екіпаж з семи осіб. Всі вони встигли пересісти на рятувальний пліт, який дрейфував по штормового протоці біля берегів Криму. Через деякий час всіх членів екіпажу підняли на борт моряки з суховантажу “Сарич”, який проходив повз.

Нагадаємо, раніше Україна подала клопотання про захист суверенних інтересів держави до Арбітражного трибуналу відповідно до Конвенції ООН з морського права через збудований Росією Керченський міст.

Прямий


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.