Міжнародним організаціям, зокрема ООН, буде окремо повідомлено про припинення дії Великого договору з РФ

Фото: Уніан

Президент України Петро Порошенко заявив, що міжнародним організаціям, зокрема Організації Об’єднаних Націй, буде окремо повідомлено про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією (від 1997 року).

“Усі відповідні позиції, які потребують повідомлення, починаючи від ООН, я скористаюся своїм візитом до Нью-Йорка…

Порошенко нагадав, що термін дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією спливає 31 березня 2019 року й назвав його “брутальною насмішкою над міжнародним правом”.

“Щоб він не продовжився автоматично, як це передбачено умовами договору, в термін до 30 вересня українська сторона має повідомити сторону російську про його припинення. Ми не бажаємо пролонгувати договір із країною агресором… Це тверда і принципова позиція і моя, як українського президента, і уряду, і українського парламенту, і українського народу”, – наголосив він.

Президент підкреслив, що за результатами засідання РНБО Міністерству закордонних справ буде дане доручення направити російській стороні у найкоротший термін відповідну ноту про припинення дії договору.

Про це відповідним міжнародним організаціям також буде повідомлено окремо”, – сказав президент на засіданні РНБО в Києві в четвер.

Interfax-Україна

Фото: Уніан


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.