“Люди” Медведчука хочуть змінити керівництво однієї з партій та зробити її проросійською

02737

Передвиборчій сезон розпочався із скандалу. Аграрну партії України, яка на попередніх місцевих виборах показала непоганий результат, хочуть захопити люди, яких пов’язують із іменем Віктора Медведчука. Про це заявив голова партії Віталій Скоцик. За його словами, також є спроба змістити його з посади голови – через відмову працювати на проросійські сили в Україні.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.

Голова Аграрної партії Віталій Скоцик перед прес-конференцією помітно нервується. То затискає кришечку від пляшки, то закусує губу. Аграрна партія за його лідерства почала набирати популярності та впала в око політичним рейдерам.

“Почалася ще більша атака і на Аграрну партію, і на лідера”.

Атаки на партію Скоцик пов’язує з нібито проросійськими силами в своїх лавах, які опинилися через його політичну недосвідченість. Однопартійці, які раніше співпрацювали з Віктором Медведчуком, також привели з собою і політтехнолога Володимира Грановського. Саме Грановський свого часу належав до команди політтехнологів, причетних до бігбордів про розділ країни на сорти напередодні Помаранчевої революції.

“Мені Грановським було запропоновано положити партії під проросійські сили за дуже серйозні кошти – я відмовився. Відмовився і сказав категорично, що ніколи Аграрна партія не стане п’ятою колонною у нашій державі. Це роздратувало наших опонентів. Михайло Поживанов був керівником Держрезерву під час прем’єрства Тимошенко. Я вважав, що люди чесно йдуть до партії, і будемо чесно розбудовувати партії, я мушу визнати що я помилився”, – сказав Скоцик.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.