Внесення змін до Конституції України щодо інтеграції в ЄС і НАТО підтримують понад 300 нардепів, вважають в “БПП”

02731

Внесення змін до Конституції України в частині закріплення євроатлантичної інтеграції та курсу на Європейський Союз підтримують понад 300 парламентаріїв, тобто конституційна більшість, заявляє голова фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов.

“Кількість народних депутатів, представників тих фракцій і груп, які підтримали внесення змін до Конституції в частині закріплення євроатлантичного курсу і курсу на ЄС, вже перевищує 300”, – заявив А.Герасимов журналістам після закінчення зустрічі керівників фракцій парламенту з президентом України в понеділок ввечері в Києві.

Разом з тим, за словами політика, представники фракції “Опозиційний блок” висловили окрему позицію з обговорюваного питання, а група “Відродження” пообіцяла оприлюднити свою позицію після засідання фракції.

А.Герасимов зазначив, що запропоновані президентом України Петром Порошенком зміни до Конституції мають не просто закріпити в Основному законі європейський та євроатлантичний напрям розвитку України, а й закріпити головні досягнення Революції Гідності.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.