ЗМІ дізналися про відставку голови Київської облдержадміністрації

02809

Президент України Петро Порошенко в середині жовтня звільнить очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра ГорганаПро  це повідомило виданню LB.ua джерело в фракції БПП.

“Звільнення Горгана у середині жовтня вже вирішено на 100%. Але в.о. поки буде його перший зам. Тому що ніхто з кандидатів не пройшов узгодження в Адміністрації президента”, – розповіло джерело.

За його словами, в Адміністрації президента обговорювали кандидатури екс-начальника київського главку поліції Олександра Терещука, екс-генпрокурора і заступника голови обласного осередку БПП Віталія Яреми і заступника Київської міськдержадміністрації Дмитра Давтяна. Але їхні кандидатури на пост голови Київської облдержадміністрації не були схвалені.

Президент Порошенко призначив Олександра Горгана головою Київської ОДА 28 жовтня в 2016 року. До цього він обіймав посаду голови Вишгородської районної держадміністрації Київської області.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.