США готові зміцнити військово-морський флот і ППО України – Волкер

02725
Сполучені Штати Америки готові обговорити подальші постачання зброї в Україну для зміцнення військово-морського флоту й протиповітряної оборони країни.

Про це заявив спецпредставник США по Україні Курт Волкер, повідомляє The Guardian.

«Вашингтон готовий розширити постачання озброєнь в Україну для зміцнення військово-морських сил і сил протиповітряної оборони країни», – говориться у повідомленні.

За словами Волкера, адміністрація президента Дональда Трампа «безумовно» готова обговорювати подальші постачання летальної зброї українським військам, не обмежуючись протитанковими ракетами, які США надали Києву в квітні.

«Ми можемо поговорити з Україною, як з будь-якою іншою країною, про те, що їм потрібно. Я думаю, буде проведено дискусію про військово-морський потенціал, тому що, як ви знаєте, їхній флот в основному було захоплено Росією. І тому їм потрібно перебудувати військово-морський флот, також у них дуже обмежена боєздатність з повітря. Думаю, нам доведеться розглянути протиповітряну оборону», – підкреслив Волкер.

Як відомо, у травні конгрес США підтримав виділення 250 млн доларів на надання військової допомоги Україні.

Укрінформ

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.