Політичний сезон в Адміністрації Президента почався з відставки

02719

Заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків іде у відставку.

Про це він повідомив на брифінгу 31 серпня.

“Я завжди позиціонував себе як політик-технократ і неодноразово відмовлявся від різних пропозицій щодо продовження своєї політичної кар’єри. Моєю метою була трансформація країни, рух уперед, просування її інтересів у світі, формування команд, які здійснюють реформи. Сьогодні ключові реформи та ініціативи запущені… Виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутися до того, що мене надихає, – до бізнесу”, – сказав Шимків.

Він подякував своїй команді, президенту, а також друзям і ворогам.

Місце Шимківа в АП займе Сергій Марченко.

“Сергій має великий досвід в Адміністрації президента, Кабінеті міністрів, особливо з питань реформи фінансів. Вітаю його з призначенням і очікую продовження руху реформ”, – сказав Шимків.

Дмитро Шимків обіймав посаду заступника голови АП з 9 липня 2014 року. До того 20 років працював у сфері інформаційних технологій в Україні, Європі та США. 2000-го відкрив власну компанію. 2007-го почав працювати в “Microsoft Україна”. Через два роки очолив її представництво. Під час Революції гідності взяв відпустку за власний рахунок і пішов на Майдан: чистив сніг, будував барикади, чергував уночі.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.