Патріарх Варфоломій повідомив РПЦ про прийняте рішення щодо Томосу Україні

02721

Вселенський патріарх Варфоломій під час переговорів з російським патріархом Кирилом повідомив тому, що рішення про українську автокефалію вже прийнято, і вже ведуться відповідні процеси.

 

Про це повідомляє видання Оrthodoxia.info, передає УНН.

“Вселенський патріарх проінформував російського патріарха про те, що рішення про проголошення Української Автокефальної Церкви прийняте і що вже ведуться відповідні процеси”, – йдеться у повідомленні.

Митрополит Еммануїл також повідомив, що “Ніхто не хоче, створити ще один розкол, але хочуть єднання в Церкві. Вселенський патріархат не загрожує нікому і не сприймає чиїсь погрози”.
Речник УПЦ КП Євстратій Зоря повідомив, що Московський патріарх пропонував провести міжнародну конференцію з питання української автокефалії, де б сторони виклали свої аргументи та історичні документи.

“Цю пропозицію можна взяти на озброєння – після проголошення Томосу провести таку конференцію, щоб спонукати МП визнати автокефалію”, – заявив Зоря.

Нагадаємо, патріарх Філарет заявив, що рішення про створення в Україні єдиної помісної церкви Священний Синод ухвалить уже наприкінці літа або ж у вересні.

Як повідомлялося раніше, патріарх Кирило зустрівся з Вселенським патріархом Варфоломієм у Стамбулі.

Джерело: УНН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.