КНДР відмовилась від пропозицій по ядерному роззброєнню

02621

Північну Корею не влаштовують пропозиції США щодо процесу і часових рамок ядерного роззброєння. Керівництво КНДР вважає запропоновані ідеї “подібними до гангстерських”.

Проте США продовжують робити “конкретні пропозиції” з урахуванням можливості міжнародного контролю денуклеаризації, повідомив канал “CNN“.

“Сполучені Штати неодноразово висловлювали пропозиції Північній Кореї щодо процесу денуклеаризації, але всі вони були відхилені Пхеньяном”, – сказав один з американських дипломатів.

Така позиція Північної Кореї нівелює дипломатичний успіх Дональда Трампа, про який заявляли раніше. Тепер діалог між країнами наблизився до того формату, який існував за попередніх президентів США.

Північна Корея виробляє нові балістичні ракети, усупереч Сінгапурським домовленостям та задекларованому прагненню до денуклеаризації. Відповідно до даних розвідки, виробництво ракет, які, ймовірно, здатні досягати території США, ведеться на майданчику в Санумдоні поблизу Пхеньяна.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.