“Умисне вбивство” – так кваліфікували справу про загибель колишнього депутата Сумської міськради Анатолія Жука. 35-річного чоловіка застрелили на подвір’ї власного будинку. Тіло виявив його батько.

Правоохоронці встановили, що смерть настала саме внаслідок вогнепального поранення. Поряд із місцем злочину знайшли пістолет, ця зброя не належала загиблому. Втім, про те, хто міг скоїти злочин – поліцейські поки що не кажуть. Розглядають дві версії, зокрема і замовне вбивство. Однодумці загиблого припускають, що він міг постраждати через свою громадську позицію.

“Смерть настала внаслідок вогнепального поранення. Два постріли. Один у спину в ділянку серця, інший в голову, в ліву скроню. Від чого він і загинув”, – відзвітував начальник  прокуратури Сумської області Валерій Могильний.

“Громадська організація здається називається “Сумчани”. Їхня діяльність має антикорупційний характер. Спрямована на викриття діяльності Сумської міської ради. І останні два роки, я знаю, Анатолій подавав у НАБУ документи, і вони співпрацювали в цьому напрямку”, – розповів громадський активіст Павло Борисов.

5 канал