Жодного сепаратизму, – угорський “міністр Закарпаття” заспокоїв офіційний Київ

02584

Новопризначений “Уповноважений Угорщини щодо Закарпаття” Іштван Грежа заперечує будь-які натяки на просування сепаратизму на Закарпатті.

Мовляв, угорський уряд прагне виключно діалогу.

Про це написала “Європейська правда” з посиланням на проурядове угорське видання Magyar Idők.

МЗС України запросили пояснення від уряду Угорщини через його рішення створити посаду урядового уповноваженого, відповідального за розвиток Закарпатської області. І у випадку відсутності пояснень Україна готова реагувати жорстко. Наприклад, заборонити в’їзд новопризначеному посадовцю.

Втім, Іштван Грежа підстав для хвилювання не бачить.

Жодні сепаратистські наміри не приховуються на задньому плані, метою є лише підтримка людей, які проживають у Закарпатті, незалежно від національності. Дискусії тривають не тільки з закарпатськими лідерами, але й з київськими політиками, і якщо ми подивимося на результати, то побачимо, що від цього всі тільки виграли. Діалог ми і хочемо продовжувати, а не боротись з провокаціями,
– сказав державний міністр Іштван Грежа.

Україна все ж вручила ноту протесту керівникові угорської дипломатичної місії, оскільки “до компетенції уповноваженого віднесено частину суверенної території України”.

Нагадаємо, раніше заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо європейських і євроатлантичних прагнень України приголомшили міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванну Климпуш-Цинцадзе.

Джерело: 24tv.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.