Помпео: Північна Корея не виконує зобов’язань із денуклеаризації

CIA Director Mike Pompeo speaks during the Foundation for Defense of Democracies (FDD) National Security Summit in Washington, Thursday, Oct. 19, 2017. (AP Photo/Carolyn Kaster)

Державний секретар США Майк Помпео заявляє, що Північна Корея не виконує свої зобов’язання щодо денуклеаризації і досі порушує численні резолюції Ради безпеки ООН.

Виступаючи перед Азійським форумом з безпеки в Сінгапурі 3 серпня, Помпео наголосив, що до того, як досягти мети і позбавити Пхеньян його ядерної зброї залишається ще «довгий шлях».

Коментар Помпео з’явився після повідомлення Білого дому 2 серпня про те, що президент США Дональд Трамп отримав нового листа від північнокорейського лідера Кім Чен Ина і відразу відписав йому.

Трамп у Twitter подякував Кімові «за чудовий лист» і додав, що чекає зустрічі з ним.

 Білий дім не надав деталей щодо конкретного змісту листа від Кіма, отриманого 1 серпня, або відповіді Трампа.

Після саміту з Кімом 12 червня в Сінгапурі Трамп заявив, що північнокорейський лідер пообіцяв швидку денуклерацію. Пізніше президент США вже казав, що в ядерних переговорах із КНДР «немає обмеження в часі» і «поспішати нікуди».

Радіо Свобода


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.