Туреччина відреагувала на введення американських санкцій

02579

Міністерство закордонних справ Туреччини висловило протест проти оголошеного Мінфіном США рішення про санкції щодо міністра внутрішніх справ Туреччини Сулеймана Сойлу і міністра юстиції Абдулхаміта Гюля Про це повідомляє агентство Анадолу.

«На агресивне ставлення США, яке не послужить будь-яким цілям, буде надана негайна і адекватна відповідь. Закликаємо США відмовитися від цього помилкового рішення», – сказано в заяві.

США оголосили про введення санкцій проти двох турецьких міністрів через те, що Анкара не дозволила повернутися на батьківщину американському пастору Ендрю Брансону, проти якого в Туреччині триває судовий процес. Активи міністрів, якщо такі є, будуть заблоковані на території США.

Санкції введені в рамках прийнятого Конгресом США в 2016 році так званого глобального акту Магнітського, спрямованого проти осіб, котрі причетні, на думку Вашингтона, до корупції і порушення прав людини.

Протестантський пастор, який проживав в районі турецького Ізміра, був заарештований в кінці 2016 року за звинуваченням у зв’язках із забороненими в Туреччині Робочою партією Курдистану і “терористичною організацією фетхуллахістов” (ФЕТО). Останню Анкара вважає організатором спроби держперевороту, яка сталася в 2016 році.

Ендрю Крейг Бронсон був переведений під домашній арешт, йому загрожує до 35 років тюремного ув’язнення.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.