США мають намір ввести мита в розмірі 25% на імпорт товарів із Китаю – ЗМІ

02578

Адміністрація США планує запропонувати введення мит у розмірі 25% на імпорт китайських товарів і послуг на суму $200 млрдПро це передає пише Reuters з посиланням на свої джерела.

За даними агентства, раніше американський президент Дональд Трамп збирався запровадити мита в розмірі 10% на додатковий розширений список товарів і послуг, проте подібні заходи в адміністрації визнали недостатніми.

Як зазначається, Трамп таким чином прагне посилити тиск на Китай, щоб змусити Пекін сісти за стіл переговорів.

“Хоча мита не вступлять у силу до завершення періоду громадського обговорення, їх підвищення до рівня 25% може загострити торговельну суперечку між двома найбільшими світовими економіками”, – йдеться в повідомленні.

Співрозмовник агентства зазначив, що США можуть офіційно озвучити свою пропозицію вже у середу, 1 серпня.

Раніше Трамп пригрозив Китаю, що США можуть ввести додаткові мита в розмірі 10% на товари з КНР на суму $200 млрд. У Китаї відповіли, що вживатимуть заходів.

Нагадаємо, 15 червня США ввели мита в 25% на китайську техніку. 16 червня Китай дзеркально відповів на введення американських мит.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.