Спекотний липень: науковці зафіксували 118 історичних рекордів температур

02555

Лише за липень науковці зафіксували 118 історичних рекордів температур по всій планеті. Про це пише “Голос Америки” з посиланням на дані Національного управління океану та атмосфери.

Зокрема, в Японії 23 липня температура досягла 41 градуса, найвищої позначки в історії. Рекорди були зафіксовані у штатах США Массачусетс, Мен, Вайомінг, Колорадо, Орегон, Нью-Мексико та Техас. У зазвичай прохолодних Норвегії, Швеції та Фінляндії температура підскочила до 32 градусів.

І у Європі, і у США з початку місяця спалахували потужні смертоносні пожежі. У той же час інших заливали аномально сильні зливи.

За словами науковців, такі перепади – наслідки кліматичних змін, спричинених людством. У нас тепер є дуже серйозні докази того, що глобальні зміни клімату збільшили імовірність екстремальних ситуацій, таких як спека та сильний дощ, – сказав дослідник клімату Стенфордського університету Ноа Диффенбау.
Джерело: expres.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.